Hotel Galéria pre sebarozvoj s ubytovaním

Návod na používanie seba, svojho nesmierneho potenciálu, vďaka komplexnému naladeniu prostredím, novým poznaním, vyzbrojený silou prírody a mocou umenia tvoriť svoju novú peknú realitu v prítomnom okamihu a prírody, zjednotené umením do prítomného okamihu. Tachyon Technology, Hotel Gallery selfdiscovery pre lepší svet spájajú najnovšie poznatky, pôsobenie prostredia, umenia a prírody pre spontánne a príjemné každodenné používanie, rozvíjanie kvality života a osobnej geniality, aktualizované výskumno-realizačným tímom v osobitne vytvorenom prostredí. Jeho autorom je maliar – vizionár šťastnej budúcnosti a kvantový fyzik. Slúži ako inšpiratívne prostredie pre sebapoznávacie pobyty, zdieľanie poznania a skúseností pre spontánne rozvíjanie osobnostných kvalít. Umenie stavovej funkcionalistickej abstrakcie na zmenu prostredia s previazaním ideálu života do reálneho prostredia a činnosti v ňom. Združuje komplex významných prostriedkov, najnovšie poznanie a prostredie vytvárajúce podmienky pre uplatňovanie a originálne rozvíjanie ideálov života vytváranými najvyspelejšími aj vďaka využívaniu nových poznatkov z kvantovej fyziky umožnujúcim vedomé tvorenie svojej reality. Ďalšia časť hotela je horská chata v unikátnom prírodnom prostredí v lesoch nad Limbachom, vzdialená cca 30 km. Hosťom umožňuje kombinovať akčné prostredie centra mesta s pôsobením sily prírody pri sebaobjavovaní. Vhodné pre individuálne a spoločné sebarozvíjanie, vzájomné inšpirovanie a zdieľanie poznania. Bezplatné parkovanie a Wi-Fi pripojenie. Recepcia v hoteli je nonstop dostupná.

Motýlí dom súčasne slúži pre svojou pestrosť rôznych priestorov ako stála expozícia nového prúdu umenia života spájajúceho umenie, sebapoznanie a poznanie, schopnosti tvoriť svoju šťastnú realitu s možnosťou získania účinných prostriedkov a najnovších poznatkov na vyladenie vplyvu prostredia pre sebarozvoj. Reprezentuje celoživotnú, priebežne aktualizovanú tvorbu maliara, kvantového fyzika, autora Motýlieho domu. Základom je výskum v oblasti využitia umenia a nových poznatkov kvantovej fyziky na zvyšovanie kvality života a tvorbu vlastnej šťastnej reality. Sprístupňuje na široké využívanie interiérové prvky pre vyladenie priestoru bytov a pracovísk a interaktívne prostriedky na bežné používanie vedomia a tvorenie šťastnej reality. Možnosť získania za dostupné ceny.

Môžete si vybrať doplnky, ktoré vyrábame už 30 rokov v spolupráci so špecialistami integrálnej medicíny a ktoré ponúkame za výhodné ceny. Najžiadanejšie prírodné látky a zostavy:

Energia, pranické vyživovanieC60, Prana harmony, Energy

Zuby Dentoremin (kazy, ktoré sa samé zaceľujú)

Srdce a cievy – ktoré sú znova pružné, priechodné a porážka je v nedohľadne, Srdcovo – cievny komplex

Diabetes – Anti D slúži na to, aby vaše langerhansove ostrovčeky znova naplno tvoril inzulín a bunky naň poctivo reagovali dokonca aby ste pokojne prešli na pránickú výživu a tento problém so všetkými jeho súvislosťami navždy odložili

Ani štítna žľaza vás nemusí manipulovať –

L- Tyrozín spolu s tvorivým vedomím

Možnosť tel. objednávky https://www.tachyonnatur.)